Usługi turystyczne i wynajem

Żydowskie Muzeum Galicja oferuje szeroki wybór usług turystycznych dla grup i gości indywidualnych. Współpracujemy z najlepszymi, sprawdzonymi przewodnikami i firmami transportowymi, by dostarczyć Państwu profesjonalne i komfortowe usługi o wysokich walorach edukacyjnych.

Specjalizujemy się w organizacji kilkudniowych programów, w trakcie których uczestnicy mają okazję poznać historię Żydów w Polsce (szczególnie poprzez wizyty w ważnych, historycznie miejsach oraz spotkania ze Świadkami Historii), a także, poprzez spotkania z lokalnymi liderami i społecznościami zaangażowanymi w zachowywanie dziedzictwa żydowskiego w Polsce, stać się częścią odradzającego się obecnie życia żydowskiego.

W celu zagwarantowania bezpiecznego i sprawnego przebiegu wycieczki, personel Muzeum zapewnia wsparcie w całym procesie planowania i realizacji wizyt w Krakowie. Dzięki współpracy z Taube Heritage Tours jesteśmy również w stanie zorganizować i koordynować wizyty w Warszawie.

Obojętnie czy mają Państwo kilka godzin, czy kilka dni, zapraszamy do kontaktu! Przygotujemy unikatowy, „szyty na miarę” program dopasowany do Państwa ram czasowych i budżetu.

POBIERZ CENNIK NASZYCH USŁUG