WRÓĆ

„Oficyna wyobraźni” – stwórz z nami nową wystawę dziecięcą w Żydowskim Muzeum Galicja

„Oficyna wyobraźni” – stwórz z nami nową wystawę dziecięcą w Żydowskim Muzeum Galicja

Zapraszamy do uczestnictwa i wspólnego tworzenia wystawy „Oficyna Wyobraźni”, która będzie prezentowana w Żydowskim Muzeum Galicja.

Wystawa ta jest zainspirowana kończącą się już wystawą o jednym z najsłynniejszych ilustratorów naszego kraju – Janie Marcinie Szancerze. Kto z nas nie chciałby być jak sam Jan Marcin Szancer i dzięki swojej wyobraźni zabierać ludzi w najpiękniejsze miejsca bez wychodzenia z domu? A może marzycie o tym aby wasza praca była oglądana przez setki osób każdego dnia w galerii muzealnej i była dla nich samych inspiracją?

Dzięki wystawie „Oficyna Wyobraźni” każdy z nas może zostać artystą i uwalniając swoją wyobraźnię stworzyć unikalne dzieło, które zabierze nas do wspaniałego świata twórczości.

Czy będąca na ilustracji Pani to wasza mama, która jest superbohaterką? A stojący koło niej Pan to tato, który w wolnych chwilach walczy ze smokami?

To tylko propozycja, możecie wymyślić co tylko chcecie i przelać to na kartkę papieru w wybrany przez siebie sposób.

Prace wykonane dowolną techniką w formacie A4 lub A3 wraz z opisami prosimy przekazywać do recepcji Żydowskiego Muzeum Galicja z dopiskiem „Oficyna Wyobraźni”. Czasu nie zostało dużo!
Termin nadsyłania prac to 10.07.2021.

Aby pobrać formularz zgłoszeniowy, kliknij tutaj.

Samą wystawę będziecie mogli zobaczyć w Żydowskim Muzeum Galicja już w sierpniu tego roku.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu na adres email: mateusz.lagosz@galiciajewishmuseum.org.