WRÓĆ

Koncert: Sto lat Piazzolla! – San Luis Tango (ARG) i Magdalena Lechowska (PL)

Koncert: Sto lat Piazzolla! – San Luis Tango (ARG) i Magdalena Lechowska (PL)

Wydarzenie w muzeum

Prosto z kolebki tanga w setną rocznicę urodzin Wielkiego Mistrza, Astora Piazzolli, argentyńska formacja San Luis Tango i polska wokalistka wychowana w Ameryce Południowej, Magdalena Lechowska zaprezentują najwybitniejsze dzieła kompozytora

San Luis Tango – argentyński zespół tangowy stworzony w 2006 r. przez wybitnych instrumentalistów i śpiewaków tanga o międzynarodowej renomie. Repertuar zespołu opiera się nie tylko na klasycznych tangach i milongach, ale przede wszystkim na wybitnych dziełach Astora Piazzolli. Od 2008 zespół odbył ponad 15 tras koncertowych, występując w prestiżowych teatrach Ameryki i Europy!

Do swoich polskich tras zapraszają Magdalenę Lechowską, polską wokalistkę wychowaną w Ameryce Południowej. Magdalena śpiewa jak rodowita Argentynka i wykorzystuje latynoską stylistykę w polskich tangach. Koncertuje z wielkim powodzeniem w całej Polsce a jej interpretacje zyskały gorący aplauz publiczności! Brała udział między innymi na Festiwalu Magia Tanga w Brzegu, Puente del Tango w Krakowie oraz Festiwalu Polskiego Tanga w Warszawie! Tłumaczy także polskie tanga na hiszpański.

Bilety: przedsprzedaż 40 (do 25.11.2021), 50 zł (po 25.11.2021)
Bilety dostępne w muzeum (od 5.11.2021) i online: kliknij TUTAJ.